P
oděkovali nám
Michal Kohut
Také bych chtěl poděkovat za profesionální přístup celého týmu, který se podílel na výměně oken. Od pečlivostí, kterou staré okna demontovali, přes montáž až po zednickou. Děkuji za rychlost a pořádek, který celou dobu zanechávali na pracovišti. Děkuji Kohut
Nový Jičín
Dobrý den. Chci touto cestou poděkovat celému montážnímu týmu Fin-stal za vynikající a kvalitní provedení celé zakázky instalace nových oken v Novém Jičíně. S p.Vrbou byla velmi dobrá a vstřícná komunikace. Byla objednána kompletní výměna oken řadového rod.domu.cca 9 oken, 1 balk.dveří a 1 hl.vstup.dveří. Celá dodávka byla provedena v rozsahu 3 prac.dní v listopadu. Shodou okolností první den montáže klesly teploty přes noc blízko k 0°C. Ani to nebyl pro montážní tým problém. Hlavní část prací byla provedena již první den montáže. Naprosto kvalitní provedení a perfektní výsledný stav včetně začištění a omítek a to i v hůře přístupných místech. Přeji firmě Fin-stal mnoho dalších podobných zakázek, ať se dílo daří.:) p.Svěrák.
Kašíková Anna, Frýdek Místek
Vážený pane Csampai, v minulých dnech vaše firma realizovala výměnu oken v mém rodinném domku. Chci Vás touto cestou poprosit o vyjádření mých velkých díků všem pracovníkům, kteří tady byli včetně p. Skotnici,který se mnou zakázku domlouval a posléze zaměřoval. Všichni pracovali jak dobře seřízený stroj, bez nejmenších prostojů, každý naprosto přesně věděl co má dělat, kdy a kde má být,byli rychlí a přitom precizní. Píšu Vám, protože z kontaktů jsem si vyčetla, že jste vedoucím realizačního oddělení, jinak nevím komu bych mohla napsat. Pane Csampai, přeji pracovníkům firmy krásné Vánoce, v novém roce 2024 především všem dobré zdraví, pohodu a štěstí. A v neposlední řadě jen samé spokojené zákazníky. S díky a pozdravem Kašíková Anna Frýdek Místek
Bruzovice
Dobrý den, chtěl bych poděkovat realizaci, ze odvedenou práci při montáží vchodových a francouzských dveří. Obě dvě skupiny, ať už montážní, nebo zednická pracovali vážně výborně a ochotně mi vše vysvětlily a poradily. Samozřejmě chápu, že zednické práce museli zasáhnout i do stěny, kterou budu muset nově vymalovat, ale s tím se počítalo. Pokud budete rozdělovat nějaké vánoční prémie, nebo mimořádné finanční ocenění, tak si to tihle chlapi rozhodně zaslouží. Děkuji s pozdravem a přáním příjemného prožití vánočních svátků Ing. Aleš Mončka
Ing. Jindřiška Minarčíková, Míru 1318
Dobrý den, děkujeme za provedenou výměnu vchodových dveří našeho domu. Chtěli bychom touto cestou poděkovat četě která provedla výměnu i četě zedníků, kteří provedli dokončovací práce. Práce byla provedena bez zbytečné prodlevy, vše po sobě uklidili. Jsme spokojeni.
Aleš Škrábal, Nad Lipinou 2307
Vážený pane Vrbo dobrý den, chtěl bych Vám a vašim kolegům touto cestou poděkovat za perfektně odvedenou práci, vstřícnou komunikaci a provedení zakázky přesně dle dohodnutých harmonogramů. S pozdravem a přáním hezkého dne Aleš Škrábal.
Spokojení zákazníci T + P Ujházy
Chtěli bychom všem, kteří hledají solidní, spolehlivou a precizní firmu doporučit společnost FIN-STAL (Lučina) a to v plném rozsahu jí nabízených výrobků a služeb. Z vlastní zkušenosti i zkušenosti jiných stavitelů víme, že takových firem je dnes opravdu poskrovnu.
Folwarczny, Havířov-Suchá
Dobrý den, V dubnu 2018 byla na mém rodinném domě v Havířově provedená výměna oken a dveří. Chtěl bych hlavně touto cestou poděkovat p. Vrbovi za velmi vstřícný a profesionální přístup po dobu realizace celé zakázky od vyměření oken, vypracování cenové kalkulace a velmi ochotné konzultace při dolaďování jednotlivých položek. Na základě těchto jednání jsem získal velmi dobrý dojem o kvalitě této firmy, který se následně projevil v realizaci celé zakázky.
Vatalová, Frýdek-Místek
V březnu 2018 byla u mne provedena výměna oken. Chtěla bych touto cestou poděkovat p.Skotnicovi za velmi profesionální přístup už ve fázi vyměření oken, vypracování kalkulace a zodpovězení všech mých otázek. Na základě již úvodního jednání jsem získala velmi dobrý pocit z doporučené firmy. Za kvalitně odvedenou práci, profesionalitu a vstřícnost bych chtěla poděkovat montážní i zednické partě. Všem zaměstnancům firmy Fin-stal s.r.o. přeji hodně zakázek a firmu budu rozhodně dále doporučovat.
Věra Kropová
Dobrý den, chtěla bych poděkovat pracovníkům firmy Fin-stal Lučina, kteří v našem rod.domě v Dobré prováděli výměnu oken. Vše bylo provedeno včas, profesionálně a s velkou ochotou, vstřícností a nasazením. Kromě jiného mě mile překvapilo trvale udržovaná čistota a přátelská spolupráce. Velmi dobré jednání, dodržení dohodnutého termínu a kvalitně odvedená práce. Také bych ráda poděkovala p.Skotnicovi, který vypracoval cenovou kalkulaci. Všichni pracovníci byli velice spolehliví, ochotní a navíc schopni i odborně poradit . Všem moc děkuji a určitě Vaši firmu vřele doporučím.
Dudíková, Šenov
Dobrý den ,chci tímto krátkým dopisem poděkovat firmě FIN-STAL, u které jsem si nechala zhotovit vchodové dveře. Tato zakázka byla v realizována v termínu a tím bych chtěla poděkovat panu Vrbovi a pánům ,kteří se na této práci podíleli. Byli velice čistotní a velmi pracovití. To se dnes málo vidí. Jsem maximálně spokojená a jsem ráda ,že jsem na vás dostala kontakt. Tímto budu vaší firmu dál doporučovat. Přeji vaší firmě hodně úspěchů a hodně zakázek.
Manželé Pieczkovi, Havířov-Bludovice
Chtěli bychom poděkovat pracovníkům firmy Finstal Lučina, kteří v našem rod.domě ve dnech 27.-29.4.2015 prováděli výměnu oken. Práce byla provedena kvalitně a rychle. Poděkování patří i p.Skotnicovi, který vypracoval cenovou kalkulaci a vyměřil okna. Vaší firmu můžeme jen doporučit! Přejeme hodně spokojených zákazníků.
Manželé Pajurkovi, Frýdek-Místek
Chtěli bychom poděkovat za perfektně, kvalitně odvedenou práci při výměně oken v našem rodinném domě. Zvlášť jsme ocenili rychlost, profesionalitu a pečlivost provedených prací. Vaši firmu můžeme jen doporučit.
Manželé Němcovi, Vratimov
Dobrý den, děkujeme firmě a jejím pracovníkům za včasné, bezproblémové a kvalitní odvedení práce při výměně plastových oken v našem panelovém bytě . Byli jsme opravdu moc spokojeni a můžeme tuto firmu doporučit ostatním zájemcům.
Petra Korbášová, Frýdek-Místek
S firmou Finstal s r.o. jsem absolvovala výměnu oken na našem domě celkem 3x, jelikož jsme je měnili po etapách. Od první schůzky s vaším obchodním zástupcem p.Vrbou, až po výměnu posledních oken, mimo jiné vždy s p. Serafínem, jsem byla velmi spokojená. Vystupování, komunikace mezi námi a nakonec i odvedená práce jsou výbornou vizitkou Vaší firmy. S mým doporučením může firma počítat.
Jiří Šimoňák, Mánesova 465, Frýdek-Místek
U společnosti FINSTAL s.r.o. jsem poptával výměnu tří oken a balkonových dveří. Jako jediná z mnou oslovených společností zabývajících se plastovými okny dokázala reagovat velice rychle a do 24 hodin po mé poptávce mne kontaktoval jejich pracovník pan Skotnica s návrhem cenové kalkulace. Zbytek realizace zakázky proběhl podle předem stanoveného časového harmonogramu a bez jakýchkoliv problémů. Samotná montáž oken byla provedena velice rychle a kvalitně. Společnost FINSTAL s.r.o. vřele doporučuji.
Robenková Karla, Havířov
Chci poděkovat pracovníkům firmy Finstal za dobře odvedenou práci ve dnech 18 – 20.4 2012. Vzhledem k tomu, že byly obklady v koupelnách až po strop, byly okna vyměněné velmi dobře. Děkuji a přeji hezký den.
Rodina Budínská, Hrabcova a Gryžboňova, Dobrá
Nejlepší reklamou je odvedená práce Plastová okna - takových nabídek míváme v poštovních schránkách spoustu. Nejlepší reklamou je však dobře odvedená práce. Obyvatelé řadovky v Dobré se při výběru oken rozhodli pro jednu firmu z Lučiny... Nejdříve nás navštívil obchodní manažer této firmy a se všemi jednotlivě vše projednal a vysvětlil vše potřebné. Výměna oken začala 4.prosince loňského roku. Obavy z tohoto nevhodného termínu byly zbytečné. Zaměstnanci této firmy pracovali rychle, tudíž zimu jsme ani nepocítili. Po zabudování oken nastoupili zedníci, kteří zazdili, co bylo třeba, omítli, začistili a dobře po sobě uklidili. Dle našeho přání byl vybouraný materiál odvezen na skládku a v bytech ani před domy nic nezůstalo. Během prací opět přišel pan Michal Vrba, aby dohlédl na průběh prací. Tím však vše neskončilo. Asi po 3 týdnech nám zavolala pracovnice firmy s dotazem, jak jsme byli spokojeni s pracovníky a zda máme nějaké připomínky nebo reklamace. Poté, do dvou dnů, přišel pracovník, a drebné závady odstranil. Vzhledem k těmto dobrým poznatků nebudeme váhat a na jaře letošního roku půjdeme s touto firmou i do další akce. Tou je zateplení střech a venkovních zdí naší řadovky.
Petra Kyzková
Milé vedení společnosti Finstal, v polovině měsíce října a prosince probíhala v mém bytě ve Vítkově rekonstrukce bytu, jejíž součástí byla rovněž ve 2 etapách prováděna výměna oken. Cenovou poptávku jsem zaslala asi na 6 firem, z nichž jsem vybrala právě Vaši společnost. Nenabízela úplně nejlevnější cenu, ale zástupce společnosti, s kterým jsem jednala (p. Vrba) vystupoval velmi solidně a profesionálně, což je pro mne důležité. Mohu zcela upřímně říci, že jsem se dlouho nesetkala s tak solidní firnou, která zaměstnává velmi profesionální zaměstnance. Práce byla hotova velmi rychle, perfektně a za přijatelnou cenu. Tímto bych chtěla poděkovat nejen Vám, ale zejména Vašim zaměstnancům, kteří alespoň v mém případě dělají perfektní vizitku Vaší společnosti. Přeji Vám do dalších let mnoho úspěchů a zejména spokojené zákazníky.
Manželé Křižákovi, Dobrá
Chtěli bychom tímto poděkovat firmě Finstal za bezvadnou práci Vašich pracovníků (tzn. od počátku kontaktu s p.Vrbou, přes montážní pracovníky až po zedníky). Měli jsme z výměny oken obavy, ale vše proběhlo bez komplikací a neuvěřitelně rychle a kvalitně. Ještě jednou děkujeme.
Malík Rostislav, Ostrava
Dobrý den, chtěl bych Vám touto cestou opět poděkovat, za kvalitní a dobře odvedenou práci. V minulosti jsem již od vaší firmy okna odebíral, a vždy jsem byl s výslednou prací a kvalitou oken velmi spokojen. Taktéž jsem velmi potěšen s přístupem pana Vrby k zákazníkovi.
Jan Štefanák, Velké Karlovice
Dobrý den, v letošním roce na jaře v březnu jsem si u Vás objednal plastová okna na RD ve Velkých Karlovicích u obchodního zástupce p.Jiřího Gančarčíka, který velmi ochotně a s profesionálním přístupem zajistil montáž oken, včetně příslušenství. Tím bych touto formou chtěl poděkovat p.Gančarčíkovi a montážníkům, dále p.Millerovi a jeho spolupracovníkům za rychlou a kvalitní práci. Děkuji a těším se na další spolupráci