P
oděkovali nám
Spokojení zákazníci T + P Ujházy
Chtěli bychom všem, kteří hledají solidní, spolehlivou a precizní firmu doporučit společnost FIN-STAL (Lučina) a to v plném rozsahu jí nabízených výrobků a služeb. Z vlastní zkušenosti i zkušenosti jiných stavitelů víme, že takových firem je dnes opravdu poskrovnu.
Vatalová, Frýdek-Místek
V březnu 2018 byla u mne provedena výměna oken. Chtěla bych touto cestou poděkovat p.Skotnicovi za velmi profesionální přístup už ve fázi vyměření oken, vypracování kalkulace a zodpovězení všech mých otázek. Na základě již úvodního jednání jsem získala velmi dobrý pocit z doporučené firmy. Za kvalitně odvedenou práci, profesionalitu a vstřícnost bych chtěla poděkovat montážní i zednické partě. Všem zaměstnancům firmy Fin-stal s.r.o. přeji hodně zakázek a firmu budu rozhodně dále doporučovat.
Věra Kropová
Dobrý den, chtěla bych poděkovat pracovníkům firmy Fin-stal Lučina, kteří v našem rod.domě v Dobré prováděli výměnu oken. Vše bylo provedeno včas, profesionálně a s velkou ochotou, vstřícností a nasazením. Kromě jiného mě mile překvapilo trvale udržovaná čistota a přátelská spolupráce. Velmi dobré jednání, dodržení dohodnutého termínu a kvalitně odvedená práce. Také bych ráda poděkovala p.Skotnicovi, který vypracoval cenovou kalkulaci. Všichni pracovníci byli velice spolehliví, ochotní a navíc schopni i odborně poradit . Všem moc děkuji a určitě Vaši firmu vřele doporučím.
Robenková Karla, Havířov
Chci poděkovat pracovníkům firmy Finstal za dobře odvedenou práci ve dnech 18 – 20.4 2012. Vzhledem k tomu, že byly obklady v koupelnách až po strop, byly okna vyměněné velmi dobře. Děkuji a přeji hezký den.
Rodina Budínská, Hrabcova a Gryžboňova, Dobrá
Nejlepší reklamou je odvedená práce Plastová okna - takových nabídek míváme v poštovních schránkách spoustu. Nejlepší reklamou je však dobře odvedená práce. Obyvatelé řadovky v Dobré se při výběru oken rozhodli pro jednu firmu z Lučiny... Nejdříve nás navštívil obchodní manažer této firmy a se všemi jednotlivě vše projednal a vysvětlil vše potřebné. Výměna oken začala 4.prosince loňského roku. Obavy z tohoto nevhodného termínu byly zbytečné. Zaměstnanci této firmy pracovali rychle, tudíž zimu jsme ani nepocítili. Po zabudování oken nastoupili zedníci, kteří zazdili, co bylo třeba, omítli, začistili a dobře po sobě uklidili. Dle našeho přání byl vybouraný materiál odvezen na skládku a v bytech ani před domy nic nezůstalo. Během prací opět přišel pan Michal Vrba, aby dohlédl na průběh prací. Tím však vše neskončilo. Asi po 3 týdnech nám zavolala pracovnice firmy s dotazem, jak jsme byli spokojeni s pracovníky a zda máme nějaké připomínky nebo reklamace. Poté, do dvou dnů, přišel pracovník, a drebné závady odstranil. Vzhledem k těmto dobrým poznatků nebudeme váhat a na jaře letošního roku půjdeme s touto firmou i do další akce. Tou je zateplení střech a venkovních zdí naší řadovky.
Manželé Pieczkovi, Havířov-Bludovice
Chtěli bychom poděkovat pracovníkům firmy Finstal Lučina, kteří v našem rod.domě ve dnech 27.-29.4.2015 prováděli výměnu oken. Práce byla provedena kvalitně a rychle. Poděkování patří i p.Skotnicovi, který vypracoval cenovou kalkulaci a vyměřil okna. Vaší firmu můžeme jen doporučit! Přejeme hodně spokojených zákazníků.
Manželé Pajurkovi, Frýdek-Místek
Chtěli bychom poděkovat za perfektně, kvalitně odvedenou práci při výměně oken v našem rodinném domě. Zvlášť jsme ocenili rychlost, profesionalitu a pečlivost provedených prací. Vaši firmu můžeme jen doporučit.
Manželé Němcovi, Vratimov
Dobrý den, děkujeme firmě a jejím pracovníkům za včasné, bezproblémové a kvalitní odvedení práce při výměně plastových oken v našem panelovém bytě . Byli jsme opravdu moc spokojeni a můžeme tuto firmu doporučit ostatním zájemcům.
Petra Korbášová, Frýdek-Místek
S firmou Finstal s r.o. jsem absolvovala výměnu oken na našem domě celkem 3x, jelikož jsme je měnili po etapách. Od první schůzky s vaším obchodním zástupcem p.Vrbou, až po výměnu posledních oken, mimo jiné vždy s p. Serafínem, jsem byla velmi spokojená. Vystupování, komunikace mezi námi a nakonec i odvedená práce jsou výbornou vizitkou Vaší firmy. S mým doporučením může firma počítat.
Petra Kyzková
Milé vedení společnosti Finstal, v polovině měsíce října a prosince probíhala v mém bytě ve Vítkově rekonstrukce bytu, jejíž součástí byla rovněž ve 2 etapách prováděna výměna oken. Cenovou poptávku jsem zaslala asi na 6 firem, z nichž jsem vybrala právě Vaši společnost. Nenabízela úplně nejlevnější cenu, ale zástupce společnosti, s kterým jsem jednala (p. Vrba) vystupoval velmi solidně a profesionálně, což je pro mne důležité. Mohu zcela upřímně říci, že jsem se dlouho nesetkala s tak solidní firnou, která zaměstnává velmi profesionální zaměstnance. Práce byla hotova velmi rychle, perfektně a za přijatelnou cenu. Tímto bych chtěla poděkovat nejen Vám, ale zejména Vašim zaměstnancům, kteří alespoň v mém případě dělají perfektní vizitku Vaší společnosti. Přeji Vám do dalších let mnoho úspěchů a zejména spokojené zákazníky.
Manželé Křižákovi, Dobrá
Chtěli bychom tímto poděkovat firmě Finstal za bezvadnou práci Vašich pracovníků (tzn. od počátku kontaktu s p.Vrbou, přes montážní pracovníky až po zedníky). Měli jsme z výměny oken obavy, ale vše proběhlo bez komplikací a neuvěřitelně rychle a kvalitně. Ještě jednou děkujeme.
Folwarczny, Havířov-Suchá
Dobrý den, V dubnu 2018 byla na mém rodinném domě v Havířově provedená výměna oken a dveří. Chtěl bych hlavně touto cestou poděkovat p. Vrbovi za velmi vstřícný a profesionální přístup po dobu realizace celé zakázky od vyměření oken, vypracování cenové kalkulace a velmi ochotné konzultace při dolaďování jednotlivých položek. Na základě těchto jednání jsem získal velmi dobrý dojem o kvalitě této firmy, který se následně projevil v realizaci celé zakázky.
Dudíková, Šenov
Dobrý den ,chci tímto krátkým dopisem poděkovat firmě FIN-STAL, u které jsem si nechala zhotovit vchodové dveře. Tato zakázka byla v realizována v termínu a tím bych chtěla poděkovat panu Vrbovi a pánům ,kteří se na této práci podíleli. Byli velice čistotní a velmi pracovití. To se dnes málo vidí. Jsem maximálně spokojená a jsem ráda ,že jsem na vás dostala kontakt. Tímto budu vaší firmu dál doporučovat. Přeji vaší firmě hodně úspěchů a hodně zakázek.
Aleš Škrábal, Nad Lipinou 2307
Vážený pane Vrbo dobrý den, chtěl bych Vám a vašim kolegům touto cestou poděkovat za perfektně odvedenou práci, vstřícnou komunikaci a provedení zakázky přesně dle dohodnutých harmonogramů. S pozdravem a přáním hezkého dne Aleš Škrábal.
Malík Rostislav, Ostrava
Dobrý den, chtěl bych Vám touto cestou opět poděkovat, za kvalitní a dobře odvedenou práci. V minulosti jsem již od vaší firmy okna odebíral, a vždy jsem byl s výslednou prací a kvalitou oken velmi spokojen. Taktéž jsem velmi potěšen s přístupem pana Vrby k zákazníkovi.
Jiří Šimoňák, Mánesova 465, Frýdek-Místek
U společnosti FINSTAL s.r.o. jsem poptával výměnu tří oken a balkonových dveří. Jako jediná z mnou oslovených společností zabývajících se plastovými okny dokázala reagovat velice rychle a do 24 hodin po mé poptávce mne kontaktoval jejich pracovník pan Skotnica s návrhem cenové kalkulace. Zbytek realizace zakázky proběhl podle předem stanoveného časového harmonogramu a bez jakýchkoliv problémů. Samotná montáž oken byla provedena velice rychle a kvalitně. Společnost FINSTAL s.r.o. vřele doporučuji.
Jan Štefanák, Velké Karlovice
Dobrý den, v letošním roce na jaře v březnu jsem si u Vás objednal plastová okna na RD ve Velkých Karlovicích u obchodního zástupce p.Jiřího Gančarčíka, který velmi ochotně a s profesionálním přístupem zajistil montáž oken, včetně příslušenství. Tím bych touto formou chtěl poděkovat p.Gančarčíkovi a montážníkům, dále p.Millerovi a jeho spolupracovníkům za rychlou a kvalitní práci. Děkuji a těším se na další spolupráci