PASIVNÍ
TŘÍDA

NÍZKOENERGETICKÁ
TŘÍDA

PLASTOVÉ
DVEŘE

HST
PORTÁLY

P
asivní třída oken

Je to prémiové okno nové éry. Udává trendy v tepelné izolaci, udává trendy v designu, je průkopníkem v kvalitě a bezpečnosti. A díky své modularitě a inovativním technologiím modernizace i průlomové individualitě. Přímý odsazený design s úzkou šířkou profilu pro maximální dopad světla a vyšší zisky solární energie. Velký rozsah zasklení až do tloušťky 58 mm pro použití trojskel nebo speciálních funkčních skel. Snadné používání a spolehlivá funkčnost díky nejmodernější technologii.

Systém
PROFINE
Použití
pasivní domy
Stavební hloubka
rám 88mm
Prostup celého okna
Uw až 0.72 Wm2/K dle zasklení
Zasklení
24 až 58mm, Ug=1.1 až Ug=0.3 Wm2/K
Hluková izolace
až 48 dB
Bezpečnostní třída
do třídy RC2
 

Vedle vynikajících tepelně-izolačních parametrů, úzkých pohledových šířek a vylepšené statiky, dosahuje systém PROFINE 76 MD technických hodnot, které byly dříve očekávány jen u systému s mnohem větší stavební hloubkou. Komory v profilech byly vyvinuté nejmodernějšími výpočetními metodami. Výsledek: vysoká tepelná a zvuková, izolace stejně tak optimální stabilita profilu a vysoká únosnost i s těžkými skly. Hodnota zvukové izolace až do Rw = 48 dB.

Systém
PROFINE
Použití
pasivní domy
Stavební hloubka
rám 76mm
Prostup celého okna
Uw až 0.77 Wm2/K dle zasklení
Zasklení
24 až 48mm, Ug=1.1 až Ug=0.3 Wm2/K
Hluková izolace
až 48 dB
Bezpečnostní třída
do třídy RC2
 

Okna SOFTLINE 82 MD jsou dokonalým produktem, který pomůže snížit spotřebu energie. Rovné hrany křídla a široká nabídka zasklívacích lišt vyhoví nárokům kladeným na vzhled moderních oken. Stěny profilu vyrobené z polyvinylchloridu splňují všechny stavební a ekologické normy. Nabídka různého typu zasklení, výběr z více než 40 barev, dokonalý součinitel prostupu tepla a široké možnosti použití staví okna SOFTLINE 82 MD před nabídku konkurence. Díky svým ideálním technickým parametrům jsou často používány v zástavbě s nejvyššími požadavky na tepelně izolační vlastnosti. Okna SOFTLINE 82 MD představují ideální spojení vysoké kvality s širokými možnostmi použití.

Systém
VEKA
Použití
pasivní domy
Stavební hloubka, třída profilu
rám 82mm, RAL A
Prostup celého okna
Uw až 0.59 Wm2/K dle zasklení*
Zasklení
24 až 52mm, Ug=1.1 až Ug=0.3 Wm2/K
SVT kód
SVT-5552
Hluková izolace
až 46 dB
Bezpečnostní třída
do třídy WK3
*) Výpočet byl vypracován na refenční jednokřídlé okno 1230x1480mm v Centru stavebního inženýrství a.s., Zlín

Okna PERFECTHERM MD jsou moderní okna vyrobená v nejvyšší jakosti třídy A s rovným nebo oblým křídlem. Šestikomorové rámy a křídla o stavební hloubce profilu 80 mm garantují dokonalé izolačně tepelné parametry a vysoké statické vlastnosti. Optimální skladba rámu a křídla se středovým těsněním a trojsklem dosahuje pasivních hodnot celého okna a současně Váš dům naplní tichem a teplem.

Systém
SONAROL
Použití
pasivní domy
Stavební hloubka, třída profilu
rám 80mm, RAL A
Prostup celého okna
Uw až 0.78 Wm2/K dle zasklení*
Zasklení
48mm, Ug=0.5 Wm2/K
SVT kód
SVT-9348
Hluková izolace
až 38 dB
Bezpečnostní třída
do třídy WK3
 

S moderními plastovými okny SALAMANDER BLUEVOLUTION 82MD může vykazovat váš dům dokonalou energetickou bilanci. 6-komorová konstrukce profilů s hloubkou 82mm již v základním provedení nabízí vynikající hodnoty tepelné izolace. Navíc lze tyto hodnoty, za pomoci tepelně izolačních vložek vsunutých do profilů, ještě zvýšit – pro nejvyšší požadavky na tepelnou izolaci. Přesvědčivý je také klasický design systému: se svými lehce zaoblenými hranami je vhodný pro nejrůznější stavební styly moderních novostaveb s důrazem na tepelnou izolaci.

Systém
SALAMANDER
Použití
pasivní domy
Stavební hloubka
rám 82mm
Prostup celého okna
Uw od 0.74 Wm2/K dle zasklení
Zasklení
24 až 50mm, Ug=1.1 až Ug=0.3 Wm2/K
Hluková izolace
až 46 dB
Bezpečnostní třída
do třídy WK3
 
NOVINKA

VEKA SPECTRAL – první vlastní technologie povrchové úpravy v osvědčené kvalitě od firmy VEKA.

Tento zcela nově vyvinutý způsob povrchové úpravy propůjčí plastovým oknům doposud nevídanou estetickou dimenzi. 

VEKA SPECTRAL přesvědčí svým:

  • Elegantním vzhledem v moderních barevných tónech s ultramatným efektem
  • Nezaměnitelným sametově hebkým pocitem na dotek
  • Výbornými technickými a mechanickými vlastnostmi výrobku
  • Vysokou odolností
  • Dlouhodobou stálostí barevného povrchu, který se snadno udržuje
  • Technologie budoucnosti
  • Bezproblémovou zpracovatelností, bez nutných úprav výrobních strojů

V nabídce  můžete najít 19 typů dřevodekorů, 31 odstínů RAL a 5 velmi moderních metalických dekorů.

Ke všem oknům a balkonovým dveřím je dodáváno celoobvodové kování MACO, nebo ROTO. Kování umožňuje prostřednictvím rolničkových čepů ovládat okna pomocí kliky a zajišťuje bezpečné uzavření celého okna. 

Na kování je možné doplnit komponenty pro zvýšenou bezpečnost. Použitím různých druhů uzávěrových rámových protikusů volíte požadovaný stupeň bezpečnosti. V základním provedení používáme jeden bezpečnostní uzávěr.

 

Pro plastová okna a dveře používáme izolační skla s teplým plastovým distančním rámečkem. Tento rámeček významně omezuje rosení a namrzání skel a zvyšuje také povrchovou teplotu vnitřní strany skla. Skla jsou pokovena a jejich meziprostor je vyplněn plynem argonem, který snižuje prostup tepla. Na přání dodáváme také skla v provedení ornamentální, protihluková, bezpečnostní, protisluneční a další.

Standardně používaná izolační skla:

izolační 2sklo, tloušťka 24 mm, složení 4-16-4, Ug = 1.1 W/m2K
izolační 3sklo, tloušťka 40 mm, složení 4-14-4-14-4, Ug = 0.7 W/m2K
izolační 3sklo, tloušťka 48 mm, složení 4-18-4-18-4, Ug = 0.5 W/m2K

 

Elegantní řešení v každém detailu. ISOPAN je systémovým řešením pro všechny typy oken a dveří, řešící zásadní problém tepelných mostů v oblasti připojovací spáry parapetu.

HLAVNÍ VÝHODY SYSTÉMU ISOPAN

1) Výborné izolační vlastnosti
2) Vysoká pevnost v tlaku (až 17,6 tun)
3) Systémové řešení
4) Odolnost vůči povětrnostním vlivům
5) Možnost montáže přímo na stavbě
6) Opracovatelné běžnými nástroji

Současným trendem v oblasti otvorových výplní je důraz na vynikající tepelně-izolační vlastnosti oken a dveří, v kombinaci s co největší plochou prosklení pro zajištění dostatku denního světla v interiéru.  Architekti a projektanti tak do novostaveb rodinných domů za komponovávají stále více prvků, jakými jsou například HS portály či francouzské dveře, což však ve fázi realizace přináší s ohledem na hmotnost výrobků a požadavky na jejich zabudování, značná úskalí.

Ideálním řešením je ISOPAN! Sendvičový panel s jedinečnými pevnostními a izolačními vlastnostmi, který díky své konstrukci, složené z nosné a izolační části, umožňuje zatížení až 15 tun. To vše, při zachování tepelných parametrů převyšujících hodnoty samotného okna.

ISOPAN je systémovým řešením pro všechny typy oken a dveří, řešící zásadní problém tepelných mostů v oblasti připojovací spáry parapetu.

NEVIDITELNÉ SVÁRY OKEN V-PERFECT

V-Perfect je první a jediná technologie na světě, která úplným odstraněním svárového spoje z rohu
umožňuje získat esteticky dokonalá plastová okna.