HLINÍKOVÁ OKNA
A DVEŘE

PROSKLENÉ
FASÁDY

POŽÁRNÍ
SYSTÉMY

ZIMNÍ
ZAHRADY

POSUVNÉ
HST PORTÁLY

H
liníková okna a dveře

Společnost Finstal zastupuje na českém trhu výrobky společnosti Aluprof. Nejznámějším hliníkovým systémem společnosti Aluprof je systém MB, který se využívá pro výrobu hliníkových oken, dveří a fasád. Systém MB se také často využívá k zasklívání lodžií. Produkty zahrnují otočná a posuvná okna a dveře, fasády, zimní zahrady a jiné systémy, jako sloupková zábradlí, okenice a brány. Hliníkové profily splňují nejvyšší požadavky na techniku i design a mají vynikající poměr cena/výkon.

Hliníkové dveře a hliníková okna ALUPROF jsou navržena tak, aby plnily svou úlohu dlouhá léta. Kromě kvalitní, robustní profiláže jsou vybaveny značkovým kováním (Dr. Hahn, Roto, Siegenia, Geze atd.), tak aby byl zabezpečen dlouhodobý bezporuchový provoz. V závislosti na použití jsou nabízeny v těchto variantách:

  1. bez tepelné izolace (stavba vnitřních příček): MB-45
  2. tepelně izolované (s přerušeným tepelným mostem): MB-104 Passive, MB-86 (ST, SI, AERO), MB-70 (HI), MB-60 (HI), MB-59
  3. s požární odolností: MB-78EI.

V nabídce jsou jak standardní typy otvírek (otvíravé, výklopné, posuvné, posuvně-sklopné PSK), tak i méně frekventované typy konstrukcí jako např. okna otočná (MB-60PIVOT), otvíravá ven (MB-59S Casement), se skrytým křídlem (MB-70US (HI)) a spojená okna určená pro střešní zasklení, pro zimní zahrady nebo světlíky.

Pro klienty, kteří chtějí spojit vysoké technické parametry hliníkových oken s atraktivní cenou, nabízíme celou řadu ekonomických spojení jako MB-45S a MB-59SE. Nabídku uzavírají okna typu INDUSTRIAL určené k rekonstrukci památkových objektů.

Navíc si můžete vybrat ze široké nabídky povrchových úprav a barev. Svá okna nebo dveře tak můžete mít 1-barevné nebo 2-barevné a to v barvách RAL, NCS, dřevodekorech, hrubé struktuře atd.

Charakteristické rysy hliníkových oken a dveří:

  • 3 varianty izolace – ST, SI a AERO
  • široké izolátory s dodatečnými izolačními prvky
  • 2-složkové centrální těsnění dokonale izoluje prostor mezi křídlem a rámem
  • designové zasklívací lišty ve variantách Standard a Prestige
  • různé typy kování včetně skrytých pantů
  • rozsah zasklení až 67 mm (3-skla, akustická, bezpečnostní,…)
  • odolnost proti vloupání RC2, RC3 (WK2, WK3)