PASIVNÍ
TŘÍDA

NÍZKOENERGETICKÁ
TŘÍDA

PLASTOVÉ
DVEŘE

HST
PORTÁLY

P
lastové dveře

Vchodové plastové dveře jsou velice stabilní, dobře tepelně a hlukově izolují. Plastové dveře vykazují velmi dobrou těsnost a nejsou nijak náročné na údržbu. Mají moderní design, vysoce hodnotné povrchové zpracování a mnoho možností při výběru barev a dekorů. Dá se říci, že Vám plastové dveře splní téměř všechny Vaše představy. Systémy samozřejmě splňují také všechny ostatní požadavky. S ohledem na tepelnou izolaci a stabilitu je rozhodující vícekomorová konstrukce plastových dveří, do které je vloženo robustní armování. Vchodové dveře jsou schopné obstát i při velmi silném zatížení. Účinná ochrana proti vloupání je zajištěna nejenom velkým armováním, ale speciálním provedením rohových spojů, popřípadě také v kombinaci s vícebodovým zamykáním.

Symetrická čtyřkomorová konstrukce, hliníkový práh s přerušeným tepelným mostem, masivní vyztužení se svařovanými rohovými spojkami v křídlech. To jsou základní konstrukční znaky vstupních dveří PROFINE 76 AD. Výsledkem je spolehlivá konstrukce s vysokou tepelnou izolací a v případě potřeby se zvýšenou odolností proti vloupání. Design dveřních profilů zahrnuje kompletní škálu povrchových úprav i tvarových provedení. Umožňuje tak optimálně sladit design všech oken a dveří na Vašem domě.

Systém
PROFINE
Použití
nízkoenergetické domy
Stavební hloubka
rám 76mm
Prostup celého okna
Ud od 0.81 Wm2/K dle zasklení*
Zasklení
24 až 44mm, Ug=1.0 až Ug=0.5 Wm2/K
Hluková izolace
až 32 dB
   
   
 

PROFINE 70AD je nekompromisní volba! Moderní a ve své třídě nejlepší systém plastových dveří. Díky dobře vyvinuté technologii se dveře vyznačují dokonalou tepelnou izolací. Kvalitní těsnění a tepelnou izolaci zaručuje vysoce izolační práh. Výška pouhých 20 mm zabezpečuje bezbariérový přístup podle normy DIN 18025.

Systém
PROFINE
Použití
nízkoenergetické domy
Stavební hloubka
rám 70mm
Prostup celého okna
Ud od 0.92 Wm2/K dle zasklení*
Zasklení
24 až 40mm, Ug=1.0 až Ug=0.5 Wm2/K
Hluková izolace
až 32 dB
   
   
 

Systém domovních dveří VEKA SOFTLINE 82 pro požadavky budoucnosti. Systém 82 mm s inovativní vícekomorovou geometrií zaručující vynikající tepelnou izolaci. Tepelně optimalizovaná geometrie křídla pro izolační hodnoty až Uf = 0.92 W/(m²K). Hloubka zasklívací drážky 28 mm redukuje tepelné mosty. Univerzálně použitelný systém pro novostavby a rekonstrukce. Tři roviny těsnění chrání před hlukem, chladem, vlhkem a průvanem. Nejvyšší kvalita od firmy VEKA třídy A s tloušťkou stěn dle DIN EN 12608. 

Systém
VEKA
Použití
pasivní a nízkoenergetické domy
Stavební hloubka, třída oken
rám 82mm, RAL A
Prostup celého okna
Ud až 0.86 Wm2/K dle zasklení
Zasklení
24 až 48mm, Ug=1.1 až Ug=0.5 Wm2/K
SVT kód
SVT-5555
Hluková izolace
až 34dB
Bezpečnostní třída
až třídy WK3
 

Vysoká stabilita, optimální tepelná a akustická izolace, zabezpečení proti vloupání, a taky dlouhá životnost a stylový design jsou rozhodujícími kritérii při nakupování. Toto všechno splňují naše dveřní systémy BLUEVOLUTION 82. Díky třem typům těsnění (přidané středové těsnění) mají vchodové dveře z profilů BrügmannbluEvolution 82 MD mnohem lepší izolační a akustické vlastnosti. Moderní technologie těsnění má rozhodující vliv na ochranu proti povětrnostním vlivům a silná ocelová výztuž zaručuje lepší zabezpečení proti nezvaným hostům.

Systém
SALAMANDER
Použití
pasivní, nízkoenergetické domy
Stavební hloubka, třída oken
rám 82mm
Prostup celého okna
Ud od 0.99 Wm2/K dle zasklení
Zasklení
24 až 48mm, Ug=1.1 až Ug=0.5 Wm2/K
Hluková izolace
až 32dB
Počet těsnících rovin
3
 

MODERNDOOR dveře splňují nejen konstrukční, ale i vizuální požadavky. Šestikomorové profily, hliníkový práh s tepelnou přepážkou a možnost použití výplní do tloušťky 40 mm, zaručují vynikající tepelně izolační parametry. Uzavřená 2 mm výztuž rámu a velká výztuž v křídle zaručují dlouhodobé bezproblémové použití. Secury automatický jazýčkový zámek se třemi uzamykacími body a možnosti použití  přídavného zámku účinně zabraňuje nežádoucím hostům v návštěvě.

Systém
SONAROL
Použití
nízkoenergetické domy
Stavební hloubka
rám 80mm
Prostup celého okna
Ud od 1.1 Wm2/K dle zasklení*
Zasklení
24 až 48mm, Ug=1.0 až Ug=0.5 Wm2/K
Hluková izolace
až 31 dB
   
   
 
NOVINKA

VEKA SPECTRAL – první vlastní technologie povrchové úpravy v osvědčené kvalitě od firmy VEKA.

Tento zcela nově vyvinutý způsob povrchové úpravy propůjčí plastovým oknům doposud nevídanou estetickou dimenzi. 

VEKA SPECTRAL přesvědčí svým:

 • Elegantním vzhledem v moderních barevných tónech s ultramatným efektem
 • Nezaměnitelným sametově hebkým pocitem na dotek
 • Výbornými technickými a mechanickými vlastnostmi výrobku
 • Vysokou odolností
 • Dlouhodobou stálostí barevného povrchu, který se snadno udržuje
 • Technologie budoucnosti
 • Bezproblémovou zpracovatelností, bez nutných úprav výrobních strojů

V nabídce  můžete najít 19 typů dřevodekorů, 31 odstínů RAL a 5 velmi moderních metalických dekorů.

Ke všem oknům a balkonovým dveřím je dodáváno celoobvodové kování MACO, WINKHOUSE nebo ROTO. Kování umožňuje prostřednictvím rolničkových čepů ovládat okna pomocí kliky a zajišťuje bezpečné uzavření celého okna. 

Na kování je možné doplnit komponenty pro zvýšenou bezpečnost. Použitím různých druhů uzávěrových rámových protikusů volíte požadovaný stupeň bezpečnosti. V základním provedení používáme jeden bezpečnostní uzávěr.

Pro plastová okna a dveře používáme izolační skla s teplým plastovým distančním rámečkem. Tento rámeček významně omezuje rosení a namrzání skel a zvyšuje také povrchovou teplotu vnitřní strany skla. Skla jsou pokovena a jejich meziprostor je vyplněn plynem argonem, který snižuje prostup tepla. Na přání dodáváme také skla v provedení ornamentální, protihluková, bezpečnostní, protisluneční a další.

Standardně používaná izolační skla:

izolační 2sklo, tloušťka 24 mm, složení 4-16-4, Ug = 1.1 W/m2K
izolační 3sklo, tloušťka 40 mm, složení 4-14-4-14-4, Ug = 0.7 W/m2K
izolační 3sklo, tloušťka 48 mm, složení 4-18-4-18-4, Ug = 0.5 W/m2K

 

Proměňte své vstupní dveře v opravdovou bránu do svého domova. Výplně PERITO se vám dokonale přizpůsobí. Jednoduše si vyberte plastové, hliníkové nebo prosklené dveře, a v našem modelovém domě si je vyzkoušejte. Zvolte si doplňky i barvu a získejte jistotu, že se budou k vašemu domu 100% hodit.

S výplněmi získáte:

 • Výborné tepelně-izolační vlastnosti
 • Vysokou pevnost a dobrou odolnost
 • Snadnou údržbu
 • Moderní a inovativní design
Díky širokému výběru modelů, barev a provedení budete mít originální dveře přesně na míru.

Elegantní řešení v každém detailu. ISOPAN je systémovým řešením pro všechny typy oken a dveří, řešící zásadní problém tepelných mostů v oblasti připojovací spáry parapetu.

HLAVNÍ VÝHODY SYSTÉMU ISOPAN

1) Výborné izolační vlastnosti
2) Vysoká pevnost v tlaku (až 17,6 tun)
3) Systémové řešení
4) Odolnost vůči povětrnostním vlivům
5) Možnost montáže přímo na stavbě
6) Opracovatelné běžnými nástroji

Současným trendem v oblasti otvorových výplní je důraz na vynikající tepelně-izolační vlastnosti oken a dveří, v kombinaci s co největší plochou prosklení pro zajištění dostatku denního světla v interiéru.  Architekti a projektanti tak do novostaveb rodinných domů za komponovávají stále více prvků, jakými jsou například HS portály či francouzské dveře, což však ve fázi realizace přináší s ohledem na hmotnost výrobků a požadavky na jejich zabudování, značná úskalí.

Ideálním řešením je ISOPAN! Sendvičový panel s jedinečnými pevnostními a izolačními vlastnostmi, který díky své konstrukci, složené z nosné a izolační části, umožňuje zatížení až 15 tun. To vše, při zachování tepelných parametrů převyšujících hodnoty samotného okna.

ISOPAN je systémovým řešením pro všechny typy oken a dveří, řešící zásadní problém tepelných mostů v oblasti připojovací spáry parapetu.

NEVIDITELNÉ SVÁRY OKEN V-PERFECT

V-Perfect je první a jediná technologie na světě, která úplným odstraněním svárového spoje z rohu
umožňuje získat esteticky dokonalá plastová okna.