PASIVNÍ
TŘÍDA

NÍZKOENERGETICKÁ
TŘÍDA

PLASTOVÉ
DVEŘE

HST
PORTÁLY

P
lastové dveře

Vchodové plastové dveře jsou velice stabilní, dobře tepelně a hlukově izolují. Plastové dveře vykazují velmi dobrou těsnost a nejsou nijak náročné na údržbu. Mají moderní design, vysoce hodnotné povrchové zpracování a mnoho možností při výběru barev a dekorů. Dá se říci, že Vám plastové dveře splní téměř všechny Vaše představy. Systémy samozřejmě splňují také všechny ostatní požadavky. S ohledem na tepelnou izolaci a stabilitu je rozhodující vícekomorová konstrukce plastových dveří, do které je vloženo robustní armování. Vchodové dveře jsou schopné obstát i při velmi silném zatížení. Účinná ochrana proti vloupání je zajištěna nejenom velkým armováním, ale speciálním provedením rohových spojů, popřípadě také v kombinaci s vícebodovým zamykáním.

Systém domovních dveří VEKA SOFTLINE 82 pro požadavky budoucnosti. Systém 82 mm s inovativní vícekomorovou geometrií zaručující vynikající tepelnou izolaci. Tepelně optimalizovaná geometrie křídla pro izolační hodnoty až Uf = 0.92 W/(m²K). Hloubka zasklívací drážky 28 mm redukuje tepelné mosty. Univerzálně použitelný systém pro novostavby a rekonstrukce. Tři roviny těsnění chrání před hlukem, chladem, vlhkem a průvanem. Nejvyšší kvalita od firmy VEKA třídy A s tloušťkou stěn dle DIN EN 12608. 

Systém
VEKA
Použití
pasivní a nízkoenergetické domy
Stavební hloubka, třída oken
rám 82mm, RAL A
Prostup celého okna
Ud až 0.86 Wm2/K dle zasklení
Zasklení
24 až 48mm, Ug=1.1 až Ug=0.5 Wm2/K
SVT kód
SVT-5555
Hluková izolace
až 34dB
Bezpečnostní třída
až třídy WK3
 

Systém domovních dveří SOFTLINE 70 AD s klasickým designem. 5-komorový profil se stavební hloubkou 70 mm. Izolační hodnoty až Ud = 0,98 W/(m²K) při použití vysoce izolačního trojskla s Ug = 0,4 W/(m²K). Klasické tvary s mírně zaoblenými hranami, obzvláště nízkou pohledovou šířkou a šedým těsněním. Obzvláště nenáročný na údržbu díky naprosto hladkému povrchu a plošně lícující zasklívací liště. Optimální statika zaručuje trvalou funkčnost a těsnost okna.

Systém
VEKA
Použití
nízkoenergetické domy
Stavební hloubka, třída oken
rám 70mm
Prostup celého okna
Ud až 0.98 Wm2/K dle zasklení
Zasklení
24 až 48mm, Ug=1.1 až Ug=0.5 Wm2/K
Hluková izolace
až 34dB
Bezpečnostní třída
až třídy WK3
 

CLASICTHERM dveře splňují nejen konstrukční, ale i vizuální požadavky. Šestikomorové profily, hliníkový práh s tepelnou přepážkou a možnost použití výplní do tloušťky 40 mm, zaručují vynikající tepelně izolační parametry. Uzavřená 2 mm výztuž rámu a velká výztuž v křídle zaručují dlouhodobé bezproblémové použití. Secury automatický jazýčkový zámek se třemi uzamykacími body a možnosti použití  přídavného zámku účinně zabraňuje nežádoucím hostům v návštěvě.

Systém
SONAROL
Použití
nízkoenergetické domy
Stavební hloubka
rám 70mm
Prostup celého okna
Ud až 1.3 Wm2/K dle zasklení*
Zasklení
24 až 40mm, Ug=1.0 až Ug=0.6 Wm2/K
SVT kód
SVT-7060
Hluková izolace
až 31 dB
   
 
NOVINKA

VEKA SPECTRAL – první vlastní technologie povrchové úpravy v osvědčené kvalitě od firmy VEKA.

Tento zcela nově vyvinutý způsob povrchové úpravy propůjčí plastovým oknům doposud nevídanou estetickou dimenzi. 

VEKA SPECTRAL přesvědčí svým:

 • Elegantním vzhledem v moderních barevných tónech s ultramatným efektem
 • Nezaměnitelným sametově hebkým pocitem na dotek
 • Výbornými technickými a mechanickými vlastnostmi výrobku
 • Vysokou odolností
 • Dlouhodobou stálostí barevného povrchu, který se snadno udržuje
 • Technologie budoucnosti
 • Bezproblémovou zpracovatelností, bez nutných úprav výrobních strojů

V nabídce  můžete najít 19 typů dřevodekorů, 31 odstínů RAL a 5 velmi moderních metalických dekorů.

Ke všem oknům a balkonovým dveřím je dodáváno celoobvodové kování MACO, nebo ROTO. Kování umožňuje prostřednictvím rolničkových čepů ovládat okna pomocí kliky a zajišťuje bezpečné uzavření celého okna. 

Na kování je možné doplnit komponenty pro zvýšenou bezpečnost. Použitím různých druhů uzávěrových rámových protikusů volíte požadovaný stupeň bezpečnosti. V základním provedení používáme jeden bezpečnostní uzávěr.

 

Pro plastová okna a dveře používáme izolační skla s teplým plastovým distančním rámečkem. Tento rámeček významně omezuje rosení a namrzání skel a zvyšuje také povrchovou teplotu vnitřní strany skla. Skla jsou pokovena a jejich meziprostor je vyplněn plynem argonem, který snižuje prostup tepla. Na přání dodáváme také skla v provedení ornamentální, protihluková, bezpečnostní, protisluneční a další.

Standardně používaná izolační skla:

izolační 2sklo, tloušťka 24 mm, složení 4-16-4, Ug = 1.1 W/m2K
izolační 3sklo, tloušťka 40 mm, složení 4-14-4-14-4, Ug = 0.7 W/m2K
izolační 3sklo, tloušťka 48 mm, složení 4-18-4-18-4, Ug = 0.5 W/m2K

 

Proměňte své vstupní dveře v opravdovou bránu do svého domova. Výplně PERITO se vám dokonale přizpůsobí. Jednoduše si vyberte plastové, hliníkové nebo prosklené dveře, a v našem modelovém domě si je vyzkoušejte. Zvolte si doplňky i barvu a získejte jistotu, že se budou k vašemu domu 100% hodit.

S výplněmi získáte:

 • Výborné tepelně-izolační vlastnosti
 • Vysokou pevnost a dobrou odolnost
 • Snadnou údržbu
 • Moderní a inovativní design
Díky širokému výběru modelů, barev a provedení budete mít originální dveře přesně na míru.

Elegantní řešení v každém detailu. ISOPAN je systémovým řešením pro všechny typy oken a dveří, řešící zásadní problém tepelných mostů v oblasti připojovací spáry parapetu.

HLAVNÍ VÝHODY SYSTÉMU ISOPAN

1) Výborné izolační vlastnosti
2) Vysoká pevnost v tlaku (až 17,6 tun)
3) Systémové řešení
4) Odolnost vůči povětrnostním vlivům
5) Možnost montáže přímo na stavbě
6) Opracovatelné běžnými nástroji

Současným trendem v oblasti otvorových výplní je důraz na vynikající tepelně-izolační vlastnosti oken a dveří, v kombinaci s co největší plochou prosklení pro zajištění dostatku denního světla v interiéru.  Architekti a projektanti tak do novostaveb rodinných domů za komponovávají stále více prvků, jakými jsou například HS portály či francouzské dveře, což však ve fázi realizace přináší s ohledem na hmotnost výrobků a požadavky na jejich zabudování, značná úskalí.

Ideálním řešením je ISOPAN! Sendvičový panel s jedinečnými pevnostními a izolačními vlastnostmi, který díky své konstrukci, složené z nosné a izolační části, umožňuje zatížení až 15 tun. To vše, při zachování tepelných parametrů převyšujících hodnoty samotného okna.

ISOPAN je systémovým řešením pro všechny typy oken a dveří, řešící zásadní problém tepelných mostů v oblasti připojovací spáry parapetu.

NEVIDITELNÉ SVÁRY OKEN V-PERFECT

V-Perfect je první a jediná technologie na světě, která úplným odstraněním svárového spoje z rohu
umožňuje získat esteticky dokonalá plastová okna.