Hliníková okna, dveře, fasády

 

Obchodní zastoupení

Praha praha@finstal.cz
Brno brno@finstal.cz
Ostrava ostrava@finstal.cz
Olomouc olomouc@finstal.cz
Zlín zlin@finstal.cz
Plzeň plzen@finstal.cz
Pardubice pardubice@finstal.cz

mapa-obchodni-zastoupeni-finstal-212x122.png

 
 
 

Prosklené hliníkové fasády ALUPROF jsou určeny ke konstrukci lehkých obvodových plášťů budov, které dodávají stavbě prestižní vzhled. Jsou dokonalým nástrojem pro utváření současné architektury a realizaci odvážných vizí projektantů.

Základní verzí je sloupko-příčkový fasádní systém MB-SR50N, který nabízí různé varianty provedení např.:

  • strukturální fasáda MB-SR50N EFEKT (tmelená spára)
  • polostrukturální fasáda (vertikální nebo horizontální linie) MB-SR50PL - doplňkové lišty zvýrazňují vodorovné nebo svislé rozdělení
  • příložkový (nakladačkový) systém MB-SR50A určený k použití na nosné konstrukce ze dřeva nebo oceli.

TOP produktem v naší nabídce ale i na trhu vůbec je pak fasáda MB-TT50.

Nabídku doplňuje systém strukturální fasády MB-SG50 (lepená skla) a semistrukturální MB-SG50 SEMI sloužící ke stavbě prosklených fasád, které dodají budově prestiž a reprezentativní vzhled.

V neposlední řadě nabízíme také stále populárnější systém blokové fasády MB-SE75, který umožňuje rychlou montáž předem smontovaných bloků včetně zasklení.

Zvláštní skupinu tvoří objektové individuální řešení čili systém zpracován podle zadaných kritérií ve spolupráci s projektanty budov - MB-SR60, MB-SR80, MB-SR100 a MB-SG60. Tyto systémy byly navrženy na základě individuálních požadavků projektů, které kladly důraz na technické parametry a design.