Hliníková okna, dveře, fasády

 

Obchodní zastoupení

Praha praha@finstal.cz
Brno brno@finstal.cz
Ostrava ostrava@finstal.cz
Olomouc olomouc@finstal.cz
Zlín zlin@finstal.cz
Plzeň plzen@finstal.cz
Pardubice pardubice@finstal.cz

mapa-obchodni-zastoupeni-finstal-212x122.png

 
 
 

Hliníkové dveře a hliníková okna ALUPROF jsou navržena tak, aby plnily svou úlohu dlouhá léta. Kromě kvalitní, robustní profiláže jsou vybaveny značkovým kováním (Dr. Hahn, Roto, Siegenia, Geze atd.), tak aby byl zabezpečen dlouhodobý bezporuchový provoz. V závislosti na použití jsou nabízeny v těchto variantách:

  1. bez tepelné izolace (stavba vnitřních příček): MB-45
  2. tepelně izolované (s přerušeným tepelným mostem): MB-86 (ST, SI, AERO), MB-70 (HI), MB-60 (HI)MB-59
  3. s požární odolností: MB-78EI.

V nabídce jsou jak standardní typy otvírek (otvíravé, výklopné, posuvné, posuvně-sklopné PSK), tak i méně frekventované typy konstrukcí jako např. okna otočná (MB-60PIVOT), otvíravá ven (MB-59S Casement), se skrytým křídlem (MB-70US (HI)) a spojená okna určená pro střešní zasklení, pro zimní zahrady nebo světlíky.

Pro klienty, kteří chtějí spojit vysoké technické parametry hliníkových oken s atraktivní cenou, nabízíme celou řadu ekonomických spojení jako MB-45S a MB-59SE. Nabídku uzavírají okna typu INDUSTRIAL určené k rekonstrukci památkových objektů.

Navíc si můžete vybrat ze široké nabídky povrchových úprav a barev. Svá okna nebo dveře tak můžete mít 1-barevné nebo 2-barevné a to v barvách RAL, NCS, dřevodekorech, hrubé struktuře atd.