Poděkovali nám

Poděkování firmě Finstal

Chci poděkovat pracovníkům firmy Finstal za dobře odvedenou práci ve dnech 18 – 20.4 2012. Vzhledem k tomu, že byly obklady v koupelnách až po strop, byly okna vyměněné velmi dobře. Děkuji a přeji hezký den. Robenková Karla, Havířov

25.04.2012
 

Moravskoslezský deník - Poděkování

Nejlepší reklamou je odvedená práce Plastová okna - takových nabídek míváme v poštovních schránkách spoustu. Nejlepší reklamou je však dobře odvedená práce. Obyvatelé řadovky v Dobré se při výběru oken rozhodli pro jednu firmu z Lučiny...

2.02.2010 Více
 

Doporučení

Milé vedení společnosti Finstal, v polovině měsíce října a prosince probíhala v mém bytě ve Vítkově rekonstrukce bytu, jejíž součástí byla rovněž ve 2 etapách prováděna výměna oken. Cenovou poptávku jsem zaslala asi na 6 firem, z nichž jsem vybrala právě Vaši společnost.

11.01.2010 Více
 

Poděkování

Dobrý den,v letošním roce na jaře v březnu jsem si u Vás objednal plastová okna na RD ve Velkých Karlovicích u obchodního zástupce p.Jiřího Gančarčíka, který velmi ochotně a s profesionálním přístupem zajistil montáž oken, včetně příslušenství.

14.09.2009 Více
 

Poděkování

Chtěli bychom tímto poděkovat firmě Finstal za bezvadnou práci Vašich praovníků (tzn.od počátku kontaktu s p.Vrbou, přes montážní pracovníky až po zedníky). Měli jsme z výměny oken obavy, ale vše proběhlo bez komplikací a neuvěřitelně rychle a kvalitně. Ještě jednou děkujeme. Manželé Křižákovi, Dobrá.

16.03.2009