Hliníková okna, dveře, fasády

 

Obchodní zastoupení

Praha praha@finstal.cz
Brno brno@finstal.cz
Ostrava ostrava@finstal.cz
Olomouc olomouc@finstal.cz
Zlín zlin@finstal.cz
Plzeň plzen@finstal.cz
Pardubice pardubice@finstal.cz

mapa-obchodni-zastoupeni-finstal-212x122.png

 
 
 

MB-SG50 výklopné okno je určeno k použití pro sloupko-příčkové fasády např. MB-SR50, MB-SR50 EFEKT, MB-SG 50 nebo MB-SR50 PL.

 

Hlavní předností tohoto řešení je ekonomické zpracování profilů, které dávají celé konstrukci lehkost a efektní vzhled při pohledu z vnější strany.

 

Díky použití moderní technologie strukturálního lepení, která spočívá v přilepení vnějšího skla na hliníkový rám pomocí konstrukčního silikonu, byla odstraněna nutnost použití jakýchkoliv hliníkových dílů nebo mechanických spojů pro upevnění skla. Výsledkem je jednolitá linie šíře 16 mm z vnější strany fasády a dojem, že vyklápěcí okna se neliší od jiných oken.

 

Pro získání nejlepší tepelné a zvukové izolace jsou použity tepelné vložky a okenní těsnění. Byl vytvořen také nezvykle efektivní ventilační a odvodňovací systém, který zaručuje dlouholetý a bezporuchový provoz okna.

 

Vyklápěcí okno MB-SG50 má technickou aprobaci ITB č. AT-15-3393/2003 z března 2003. Podrobné informace o konstrukci jsou dostupné v tištěné formě : ve zkráceném vydání – v rámci doplnění Katalogu pro architekty a v podrobném vydání – jako doplnění produktového katalogu systému MB-SR50 určeného pro spolupracující výrobce hliníkových konstrukcí.