Dodavatelé

Rehau - plastové profily

Firma REHAU AG+Co byla založena roku 1948 ve stejnojmenném městě v Bavorsku. Od počátku své existence se firma zabývá vývojem, výrobou a prodejem výrobků z plastů(termoplasty, elastomery a duroplasty). Firma REHAU AG+Co je dnes jedna z nejvýznamnějších firem v Bavorsku. Firma se vypracovala na internacionální koncern se zastoupením v 50 zemích světa. Firma prodává více jak 40.000 výrobků, které se používají téměř ve všech oblastech průmyslu, jako např. v automobilovém, ve stavebnictví, v nábytkářském průmyslu a mnoha dalších. Díky této široké paletě výrobků, je firma schopna odolávat výkyvům trhu a zajistit si neustálý nárůst obratu a zisku.

Profily REHAU se vyznačují vynikajícím zpracováním povrchu, velmi dlouhou životností, snadnou údržbou, vysokými hodnotami tepelné a zvukové izolace. To je dosaženo použitím nejmodernějších technologií, které respektují také stavební trendy budoucnosti.

Aluprof - dodavatel hliníkových profilů

Společnost Aluprof je součástí skupiny Kety, která patří k nejmodernějším a nejrychleji se rozvíjejícím firmám v oblasti výrobků z hliníku v Evropě. Nejznámnějším hliníkovým systémem je systém MB, který se využívá pro výrobu hliníkových oken, dveří a fasád.

Pilkington - dodavatel skla

Pilkington vyrábí sklo a výrobky zasklívání pro stavby a automobilový průmysl po celém světě. Sdružení podniků zaměstnává po celém světě 25000 lidí, má roční obrat 4.3mld EUR, výrobní závody ve 24 zemích a odbyt ve 130 zemích.

Společnost Pilkington byla založena v roce 1926 a v roce 1894 se stala soukromou společností. Tou zůstala do roku 1970, kdy její akcie byly kótovány na londýnské burze cenných papírů. Dnes více než 80% odbytu skupiny je realizováno mimo Spojené království. Pilkington má hlavní podíly na trhu stavebnictví a automobilových výrobků ve světě.

Společně se svými partnery má skupina nejširší geografický dosah výrobců skloviny umožňující reagovat na potřeby zákazníků, jejichž závody jsou stále více celosvětovými. Geograficky více než polovina odbytu skupiny je realizována v Evropě, přibližně jedna třetina v Severní Americe a zbytek zejména v Jižní Americe a Austrálii.

Světové ústředí a hlavní útvar vývoje a rozvoje a technické činnosti mají základnu ve Spojeném království.

ROTO - okenní kování

  • Firma ROTO Frank AG byla založena v roce 1935 panem Wilhemem Frankem ve Stuttgartu
  • Firma ROTO Frank AG působí jako mezinárodní společnost s vlastní výrobní kapacitou a rozvinutou prodejní sítí
  • Firma ROTO Frank AG se zabývá výrobou a prodejem stavebního kování pro okna a dveře
  • Hlavním sídlem ROTO Frank AG je německé město Leinfelden-Echterdingen, které leží v blízkosti Stuttgartu
  • Firma ROTO Frank AG tvoří 15 výrobních závodů v USA a v Evropě a více jak 40 prodejních organizací, které z části tvoří spolupracující firmy mající výhradní zastoupení v dané zemi

Baumit - zateplovací systémy, omítky

Dodavatel certifikovaných zateplovacích systémů a příslušenství.

Den Braven - dodavatel stavební chemie

Společnost Den Braven Sealants je již téměř 40 let předním světovým dodavatelem systémových řešení stavební chemie a technických aerosolů nejvyšší kvality.