Aktuality

infoTHERMA 2019

infoTHERMA 2019

Dovolujeme si Vás pozvat na další ročník výstavy infoTHERMA 2019 ve dnech 21.-24. ledna 2019 na výstaviště Černá louka v Ostravě . Jako minulý rok najdete v našem stánku i našeho partnera ORSET system s.r.o., takže budete mít možnost prohlédnout si jak naše novinky v plastových oknech, tak i venkovní žaluzie, rolety, brány, vrata, a celý sortiment vnitřního stínění pro váš dům.

4.01.2019
 
Rekonstrukce interiéru street foodu Mr.Sushito

Rekonstrukce interiéru street foodu Mr.Sushito

Záčátkem roku se naše společnost podílela na rekonstrukci interiéru streetfoodového bistra Mr.Suschito v Ostravě na Janáčkově ulici.

17.07.2018
 

Poděkování

V březnu 2018 byla u mne provedena výměna oken. Chtěla bych touto cestou poděkovat p.Skotnicovi za velmi profesionální přístup už ve fázi vyměření oken, vypracování kalkulace a zodpovězení všech mých otázek. Na základě již úvodního jednání jsem získala velmi dobrý pocit z doporučené firmy. Za kvalitně odvedenou práci, profesionalitu a vstřícnost bych chtěla poděkovat montážní i zednické partě. Všem zaměstnancům firmy Fin-stal s.r.o. přeji hodně zakázek a firmu budu rozhodně dále doporučovat. Vatalová, Frýdek-Místek

5.04.2018
 
Nový systém svařování profilů V-perfect

Nový systém svařování profilů V-perfect

V naší nabídce přicházíme s nejvyspělejší technologií svaru plastových profilů. Nová technologie dává svaru větší pevnost, navíc odbourává nevzhledný spoj v rohu okna. Pro více informací kontaktujte naše obchodní zástupce. Ti vám rádi předvedou vzorky s využitím nové technologie V-perfekt a můžete sami posoudit výhody této metody zpracování.

6.09.2017
 
Elektrické podlahové topení

Elektrické podlahové topení

Nově v naší nabídce naleznete elektrické podlahové topení, topné rohože či sálavé topné panely. Základní informace naleznete v sekci Elektrické podlahové topení. Kontaktovat nás můžete na tel. 606 049 613 či na emailu obchod@eltrex.cz.

5.09.2017